درباره ما

بازی رایانه ای یا بازی کامپیوتری (به انگلیسی: PC game یا Computer game) یک بازی ویدئویی است که به‌جای اجرا روی کنسول بازی ویدئویی یا دستگاه آرکید، در رایانه شخصی انجام می‌شود. بازی‌های کامپیوتری از سال ۱۹۸۳ خصوصاً در اروپا رایج گردیدند. این زمان، زمان کدگذاری اتاق خواب نام گرفت. این بازی‌ها از سال ۲۰۰۰ به‌صورت دیجیتالی مورد انتشار قرار گرفتند. این بازی‌ها به‌صورت رایگان یا به‌عنوان محصول تجاری عرضه می‌شوند.

بازی های رایانه ای علاوه بر سرگرمی به عنوان ورزش دیجیتال نیز یاد می شود . گیم سنتر G4Me.ir در سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت در این عرصه نموده است ، توانسته بازی های پر مخاطب زیادی را برای پلیر های ایرانی آماده سازی کند و سرویس های مورد نظر را در این مجموعه راه اندازی نماید .

سرویس های گیم سنتر عبارت اند از : بازی کانتر استرایک ۱.۶ ، بازی کانتر استرایک سورس ، بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو ، بازی ورد آف وارکرفت ، بازی راست اکسپریمنتال ، بازی جی تی ای ، و … .

یکی از مهم ترین موضوعاتی که گیم سنتر G4Me.ir را شکل میدهد کاربر مداری آن بوده و با پشتکار بالای تیم فنی توانسته است محیطی آرام ، جذاب و شادی را برای همه کاربران خود آماده سازی کند .

شبکه گیمر ها :

با توجه بر این موضوع که گیمر ها نیازمند یک شبکه ای هستند تا بتوانند براحتی یکریگر را پیدا کنند و با هم در ارتباط باشند ، فیلم ، عکس ، نقد و بررسی و تمامی آن چه که بازی های رایانه ای مربوط می شود را با یکدیگر به اشتراک بگذازند ، گیم سنتر G4Me.ir شبکه اجتماعی را در سایت راه اندازی نموده است تا کاربران بتوانند براحتی با یکدیگر تعامل داشته باشند .