کانتر استرایک گلوبال آفنسیو | CSGO

 کانتر استرایک گلوبال آفنسیو | CSGO

بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو

سرور های بازی کانتر استراک گلوبال آفنسیو مجموعه گیم سرور های G4Me.ir راه اندازی گردیده و آماده خدمات رسانی به شما گیمر های محترم میباشد .

کمتر کسی است که اسم بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو  Counter Strike Global Ofensive را نشنیده باشد.بازی پرطرفداری که سالیان است به اصلی ترین بازی آنلاین جهان شناخته شده است.


کلیت بازی Counter Strike Global Offensives برای تمام بازیکنان آشنا خواهد بود. دو گروه تروریست و ضد تروریست در بازی حضور دارند که باید با یکدیگر مبارزه کنند. گروه تروریست ها می توانند در مکان های مشخصی بمب گذاری کنند و گروه ضد تروریست هم باید بمب را خنثی کنند.هر گروه اگر در کارشان موفق شوند، پول بدست می آورند و به وسیله آن می توانند برای خود سلاح و مهمات خریداری کنند.

گیم سرور های G4Me

گیم پلی CSGO

گیم پلی CSGO مبتنی بر یک سیستم ساده است که قبلاً هم در دیگر عناوین سری Counter-Strike شبیه به آن را مشاهده کرده ایم. همانند گذشته، دو گروه Terrorist و Counter-Terrorist در بازی وجود دارند که باید در مپ های مختلف بازی با یکدیگر به رقابت بپردازند. اما اینبار آیتم ها، مپ ها، اسلحه ها و بسیاری دیگر از قابلیت های جدید به بازی افزوده شده است. اگر بخواهیم نگاه کلی و اجمالی به گیم پلی بازی Counter-Strike Global Offensive Danger Zone بیندازیم، متوجه می شویم که کمپانی Valve قصد در دگرگونی سبک و نوع گیم پلی بازی نداشته است، بنابراین نمی توان این عنوان را Counter-Strike 2 نامید و قطعاً بار دیگر با یک Spin-Off یا بهتر است بگوییم Remake ای از این سری رو به رو هستیم.

همانند عناوین دیگر این سری، در این بازی برای شروع یک کاربر باید سروری درست کند و پس از آن کاربران دیگر می توانند در این سرور وارد شوند و به رقابت با یکدیگر بپردازند و انتخاب کنند که در کدام گروه قرار بگیرند. حداقل تعداد بازیکنان در بخش مولتی پلیر آن، دو نفر است.

مپ های زیادی برای بازی Counter-Strike Global Offensive Danger Zone تایید شده اند که از معروف ترین آنها می توان به مپ های Dust، Dust 2، Aztec، Office، Italy، Nuke و Inferno اشاره کرد. البته این مپ ها همان مپ های قدیمی با شکل و شمایلی که در عناوین قبلی داشتند نیستند. برخی مپ های بازی مخصوصاً مپ Dust تغییراتی را نسبت به گذشته داشته اند. اگر یادتان باشد در مپ Dust زیر گذری وجود داشت که مکان خوبی برای Sniper های بود.

شما هم اکنون می توانید در سرور های مجموعه بازی های آنلاین G4Me در استیم بازی کنید .

مشخصات اتصال به سرور CS:GO مد مچ در مجموعه G4Me.ir .

مشخصات اتصال به سرور CS:GO مد پابلیک در مجموعه G4Me.ir .

Avatar

CEO G4Me

محصولات مرتبط

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
1
رادین
   
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رأی
اطلاع از
رادین
مهمان
رادین

بهترین بازی عمرم بود