call of duty 4 modern warfare

بازی کال آف دیوتی ۴ : جنگاوری نوین (به انگلیسی: Call of Duty 4: Modern Warfare)یک بازی تیراندازی اول شخص ایجاد شده توسط اینفینیتی وارد و منتشر شده توسط اکتیویژن و برای پلی‌استیشن ۳، ویندوز، و ایکس‌باکس ۳۶۰. و بعد از مدتی برای مکینتاش و در پاییز سال ۲۰۰۸ است. این بازی چهارمین بازی از سری ندای وظیفه است و اولین بازی خارج از جنگ جهانی دوم که برای بیش از دو سال با یک موتور اختصاصی توسعه داده شد.

داستان

خالد ال اسد اسلحه‌ای به سمت رئیس جمهور می‌گیرد و او را به قتل می‌رساند. با انتشار این ویدیو ترس دنیا را فرا می‌گیرد. مخوف‌ترین تروریست خاورمیانه رئیس جمهور عربستان را به قتل رسانده و اکنون بر سر حکومت نشسته و قدرت خیلی بیشتری پیدا کرده‌است.

برای انگلستان جالب است که خالد چطور توانسته است چنین قدرتی برای کودتا به دست بیاورد. زیرا در هر حال شکست دادن ارتش یک کشور و زندانی کردن و قتل رئیس جمهورش برای یک تروریست نباید کار راحتی باشد. آیا دستهایی پشت پرده هستند؟

آمریکایی‌ها برای جلوگیری از قدرتمندتر شدن خالد و نجات شهر آماده حمله به آنجا می‌شوند و هدف اول ایستگاه تلویزیونی است که خالد از آنجا برنامه‌هایش را پخش می‌کند، ولی انگلیسی‌ها تصمیم می‌گیرند پیش از حرکت سربازهایشان مهره اسب را برای اطمینان به جلو بفرستند؛ ولی این مهره گم شده و …

یکی از ویژگی های دوست داشتنی بازی کال آف دیوتی ۴ ( جنگاوری نوین ) که جذابیت آن را دوچندان کرده این است که بصورت مولتی پلیر ( چند نفره ) با دوستان خود میتوانید بازی کنید و چند برابر از بازی لذت ببرید .

گیم سنتر G4M4.ir بهترین سرور ها را برای شما با مد های مختلف آماده سازی کرده و پذیرای شما عزیزان میباشد .

لینک های دانلود بازی :

بزودی

لینک دانلود پچ دانلود بازی :

بزودی .

سرور لیست

بزودی

8.4

Good

  • FPS
  • ACTION
  • Multiplayer
  • Shooter

Bad

  • Nothing
Author kord
Published
Categories Review
Views 201
1

دیدگاه ها

در حال حاضر دیدگاهی وجود ندارد ، اولین نفری باشید که دیدگاه مینویسید .

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

Next Match

Next match not found

Recent Posts

بازی راست کرکی

بازی راست در استیم

Twitter

Next Match

Next match not found

Matches

Twitter

Instagram

The access_token provided is invalid.